CC De Kruisboog - Cultuur

Waar kan je ons bereiken?

SLUITINGSPERIODES

  • vrijdag 28 juni t/m woensdag 31 juli '19
  • Kerstvakantie van vrijdag 20 december t/m dinsdag 31 december '19

Openingsuren

Maandag van 09.00 tot 12.00 uur
Dinsdag van 09.00 tot 12.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 09.00 tot 12.00 uur
Donderdag van 09.00 tot 12.00 uur
Vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 26-08-2019 van 09.00 tot 12.00 uur
Dinsdag 27-08-2019 van 09.00 tot 12.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 28-08-2019 van 09.00 tot 12.00 uur
Donderdag 29-08-2019 van 09.00 tot 12.00 uur
Vrijdag 30-08-2019 van 09.00 tot 12.00 uur
Zaterdag 31-08-2019gesloten
Zondag 1-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Opening augustusdonderdag 1 augustus 2019 tot vrijdag 30 augustus 2019
Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluiting kerstvakantie 2019vrijdag 20 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019maandag 23 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019dinsdag 24 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019woensdag 25 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019donderdag 26 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019vrijdag 27 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019maandag 30 december 2019
Sluiting kerstvakantie 2019dinsdag 31 december 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Erwin Van Dycke (Diensthoofd) 016 80 56 95 erwin.vandycke@tienen.be
Elke Wynants (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 94 elke.wynants@tienen.be
Marc Hermans (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 93 marc.hermans@tienen.be
Wim Mertens (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 92 wim.mertens@tienen.be
Bart Vangoitsenhoven (Medewerker) 016 80 57 35 bart.vangoitsenhoven@tienen.be
Kathleen Baeken (Medewerker) 016 80 56 96 kathleen.baeken@tienen.be
Klim Maes (Medewerker) 016 80 56 98 klim.maes@tienen.be
Kris Henckens (Medewerker) 016 80 56 97 kris.henckens@tienen.be
Patrick Vandenplas (Medewerker) 016 80 56 98 patrick.vandenplas@tienen.be