CC De Kruisboog - Cultuur

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-05-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 24-05-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 25-05-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 26-05-2022gesloten
Vrijdag 27-05-2022gesloten
Zaterdag 28-05-2022gesloten
Zondag 29-05-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 26 mei 2022
Brugdag O.H. Hemelvaartvrijdag 27 mei 2022
Pinksterenmaandag 6 juni 2022
Personeelseventvrijdag 17 juni 2022
Zomersluitingvrijdag 1 juli 2022 tot vrijdag 29 juli 2022
Vlaamse feestdagmaandag 11 juli 2022
Nationale feestdagdonderdag 21 juli 2022
O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Brugdag Allerheiligenmaandag 31 oktober 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Brugdag Koningsdagmaandag 14 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Sluiting voor kerstwoensdag 21 december 2022 tot vrijdag 23 december 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Erwin Van Dycke (Diensthoofd) 016 80 56 95 erwin.vandycke@tienen.be
Elke Wynants (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 94 elke.wynants@tienen.be
Marc Hermans (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 93 marc.hermans@tienen.be
Wim Mertens (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 92 wim.mertens@tienen.be
Bart Vangoitsenhoven (Medewerker) 016 80 57 35 bart.vangoitsenhoven@tienen.be
Kathleen Baeken (Medewerker) 016 80 56 96 kathleen.baeken@tienen.be
Klim Maes (Medewerker) 016 80 56 98 klim.maes@tienen.be
Patrick Vandenplas (Medewerker) 016 80 56 98 patrick.vandenplas@tienen.be