CC De Kruisboog - Cultuur

Waar kan je ons bereiken?

SLUITINGSPERIODES

  • Van vrijdag 30 juni t/m maandag 31 juli '17
  • Kerstvakantie van vrijdag 22 december t/m vrijdag 29 december '17

Openingsuren

Maandag van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 25-09-2017 van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 26-09-2017 van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 27-09-2017 van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 28-09-2017 van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 29-09-2017 van 09.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Zaterdag 30-09-2017gesloten
Zondag 1-10-2017gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerheiligenwoensdag 1 november 2017
Sluitingsdag Allerzielendonderdag 2 november 2017
Sluitingsdag brugdagvrijdag 3 november 2017
Sluitingsdag Wapenstilstandzaterdag 11 november 2017
Sluitingsdag Feest van de Dynastiewoensdag 15 november 2017

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Erwin Van Dycke (Diensthoofd) 016 80 56 95 erwin.vandycke@tienen.be
Elke Wynants (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 94 elke.wynants@tienen.be
Marc Hermans (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 93 marc.hermans@tienen.be
Wim Mertens (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 92 wim.mertens@tienen.be
Bart Vangoitsenhoven (Medewerker) 016 80 57 35 bart.vangoitsenhoven@tienen.be
Kathleen Baeken (Medewerker) 016 80 56 96 kathleen.baeken@tienen.be
Klim Maes (Medewerker) 016 80 56 98 klim.maes@tienen.be
Kris Henckens (Medewerker) 016 80 56 97 kris.henckens@tienen.be
Patrick Vandenplas (Medewerker) 016 80 56 98 patrick.vandenplas@tienen.be