Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdaggesloten
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 11-07-2022gesloten
Dinsdag 12-07-2022 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 13-07-2022 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 14-07-2022gesloten
Vrijdag 15-07-2022 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 16-07-2022 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 17-07-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Vlaamse feestdagmaandag 11 juli 2022
Nationale feestdagdonderdag 21 juli 2022
O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Extra sluitingsdag kerstzaterdag 24 december 2022
Tweede kerstdagmaandag 26 december 2022
Extra sluitingsdag nieuwjaarzaterdag 31 december 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be