Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

De bibliotheek opent opnieuw de deuren op dinsdag 2 juni met een aangepaste dienstverlening.

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdaggesloten
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 6-07-2020gesloten
Dinsdag 7-07-2020 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 8-07-2020 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 9-07-2020gesloten
Vrijdag 10-07-2020 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 11-07-2020gesloten
Zondag 12-07-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Vlaamse feestdagzaterdag 11 juli 2020
Sluiting nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluiting O.L.V. Hemelvaartzaterdag 15 augustus 2020
Sluiting Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluiting Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodedonderdag 24 december 2020 tot zaterdag 26 december 2020
Sluiting eindejaarsperiodedonderdag 31 december 2020 tot zaterdag 2 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be